Juhatus

PEACE CHILD EESTI JUHTKOND 

Eigo Varemäe
Juhatuse liige, nõukogu juht
eigo@peacecchild-estonia.org 

Anton Reingoldt
Tegevjuht/ Juhatuse liige
info@peacechild-estonia.org

Anton Pilitsin  (peatatud)
Tegevjuhi assistent
anton@peacechild-estonia.org

Rusalina Gassõmova
Programmide koordinaator / tegevjuhi assistent
rusalina@peacechild-estonia.org

Angelina Pinnonen
Erivajadustega noorte programmi projektijuht
angelina@peacechild-estonia.org

Andry Padar
Noorsootöö ja projektid
andry@peacechild-estonia.org

Andrei Tsukardin
Web ja IT Spetsialist
web@peacechild-estonia.org